Evde Kolaylıkla Yapabileceğiniz Dudak Peeling’i İçin Öneriler

Dudaklarınızın pürüzsüz ve canlı olması için daha önce hiç peeling yapmadınız mı? O zaman doğru yerdesiniz. Sizinle paylaşacağımız ürünleri denedikçe bize teşekkür edeceksiniz! Hava değişimi, sıcak içecekler gibi faktörler dudaklarınızın çok fazla kurumasına ve çatlamasına neden olur. İşte bu yüzden dudak bakımınızda cilt bakımınız kadar önemli. Şimdi gelelim evde kolaylıkla yapabileceğiniz dudak peelinglerine!

Şeker

Küçük taneli ve sert yapısı ile ölü hücreleri temizleyen ve gözenekleri açan şeker, cildi canlandırıyor ve uygulanan yüzeyin pürüzsüz olmasına yardımcı olur.

Üzüm Çekirdeği Yağı

Yara tedavisinde sıka kullanılan Üzüm Çekirdeği Yağı cilt lekelerini azaltır ve nem sağlar. Peeling ile harika sonuçlar yaratıyor!

Jojoba Yağı

Cildi temizleyen, nemlendiren ve besleyen jojoba yağı; yalnızca peeling için değil tüm cilt bakım ürünlerinde kullanılıyor!

Kayısı Yağı

İçeriğindeki E ve C vitamini ile cildi yeniler ve yumuşacık bir hal almasına yardımcı olur. Renk eşitsizliklerini de gideren yapısı ile dudaklarınız mükemmel görünecek!

Gül Yağı

Antiseptik özelliği ile mikropları öldüren ve cilde yoğun nem sağlayan gül yağı dudaklarınızın bakımlı ve daha canlı bir görünüme kavuşacak!