Güzellikte 2021 Trendleri: Bu Senenin Güzellik Trendleri

Güzellik rutinlerimiz biraz değiştir. Ofise giderken ya da işiniz için evde olsanız bile maskenin ardında görünmeyecek diye makyaj yapmayı erteleyebilirsiniz. Bu aslında cildiniz için iyi olsa bile, makyaj yapmayı kim sevmez ki? Ya da saçlarınızda değişiklikler yapmayı.

Kesinlikle evde manikür pedikür yapmayı öğrendik, hatta hepimizin içindeki nail art sanatçısı dışarıya çıktı bile. Sınırsız beceriler edindiğimiz bu dönemin ardından güzellik trendleri değişti.  Pandemi sonrası biraz sadeleşen hayatımızın yeni trendleri evde de kullanılabilir. Yeni trendler maskelerimize de uygun!

Doğal Görünümlü Makyaj

Popüler olan tamamen doğal görünümlü bir makyaj, doğal haldeymiş gibi görünen bir cilt. Önemli olan cilt yüzeyine az miktarda kozmetik ürünü kullanmak. Hem az zamanda yapılabilir hem de hayat tempomuza uygun!

Eğlenceli Ojeler & Nail Art

Tırnaklarımız her zaman değerli ancak maske taktıktan sonra daha çok göz önünde oldular. Son zamanlarda manikür sanatçıları da French’in üstüne değişik retro ya da eğlenceli süslemeler yaparak yenilik getirdi. Hem kullanışlı hem de elleriniz için temiz bir görünüm sağlayan bu modeller, artık moda.

Eğlenceli Göz Makyajları

Bu yıl göz makyajı hiç olmadığı kadar ön planda! Artık yaratıcılık size kalmış ama gözlerinize biraz hareket katmanın tam vakti. Mavi eyelinerlar, simli farlar bu senin modası. Klasik eyeliner çekerken biraz hareket katmalısınız.